Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Palki - Wojska Polskiego
kierunek:
Imielnik Nowy
4
20
C
50
A
5
00
E
10
C
30
D
50
A
6
10
C
25
A
41
D
56
A
7
11
A
26
C
38
D
56
A
8
11
A
26
A
41
D
56
A
9
11
A
31
D
51
A
10
11
A
31
D
51
A
11
11
A
21
B
31
D
51
A
12
11
A
31
A
51
D
13
11
C
21
E
26
A
41
A
56
D
14
11
A
26
C
41
D
56
B
15
11
A
26
A
41
C
56
D
16
11
A
26
C
41
B
56
D
17
11
C
26
A
46
D
18
10
B
30
D
50
A
19
10
A
30
D
50
A
20
10
A
30
D
50
A
21
10
C
30
A
50
D
22
10
B
30
A
50
A
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
E - Kurs do przystanku Corning (Smolice)
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra