Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
69
Nowe Sady - Rod Olimpijka
kierunek:
Służbowa - dw. Łódź Widzew
4
37
A
57
A
5
17
A
37
A
57
A
6
17
A
37
A
57
A
7
17
A
37
A
57
A
8
17
A
37
B
57
B
9
17
B
37
B
57
B
10
17
B
37
A
57
B
11
17
A
37
B
57
A
12
17
A
37
A
57
A
13
17
A
37
A
57
A
14
17
A
37
A
57
B
15
17
B
37
B
57
B
16
17
B
37
B
57
B
17
17
B
37
A
57
B
18
17
A
37
A
57
A
19
17
B
37
B
57
A
20
17
A
37
A
57
A
21
17
A
37
A
57
A
22
13
B
33
B
55
B
58
C
23
14
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew
B - Kurs do przystanku Służbowa - dw. Łódź Widzew