Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Bratysławska - Wróblewskiego
kierunek:
dw. Łódź Dąbrowa
6
27
57
7
27
57
8
27
57
9
17
39
59
10
19
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
59
18
19
39
59
19
19
39
59
20
19
39
59
21
19
39
59
22
19
39
A
59
A
23
19
A
A - Kurs do przystanku Telefoniczna Zajezdnia