Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Łódzka - Smulska (Konstantynów)
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
4
40
A
5
12
B
6
10
A
52
B
7
46
B
8
14
A
9
04
B
47
A
10
17
A
49
B
11
17
A
43
B
12
17
A
49
B
13
17
A
49
B
14
17
A
49
B
15
17
A
30
B
16
10
A
32
B
17
10
A
32
B
18
10
A
32
B
19
10
A
32
B
20
10
A
30
A
52
B
21
30
A
22
10
A
32
B
23
52
B
B - Kurs do przystanku dw. Łódź Kaliska
A - Kurs do przystanku dw. Łódź Kaliska