Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Lutomierska - Przedmieście Nż (Konst.)
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
4
56
B
5
6
36
B
7
30
B
8
48
B
9
10
33
B
11
27
B
12
33
B
13
33
B
14
33
B
15
14
B
16
16
B
17
16
B
18
16
B
19
16
B
20
36
B
21
22
16
B
23
36
B
B - Kurs do przystanku dw. Łódź Kaliska