Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Mickiewicza (dw. Ł. Kaliska)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
0
17
D
1
2
3
27
B
57
A
4
57
B
5
27
A
57
B
6
57
A
7
35
B
8
27
A
57
B
9
27
A
57
B
10
27
A
57
B
11
27
A
57
B
12
27
A
57
B
13
27
A
57
B
14
27
A
57
B
15
27
A
47
B
16
27
A
47
B
17
27
A
47
B
18
27
A
47
A
19
27
B
47
A
20
27
A
47
B
57
D
21
27
A
22
27
B
37
D
57
D
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)