Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Wyszyńskiego - Waltera-Janke
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
32
A
42
B
4
12
A
32
B
52
A
5
25
B
37
A
49
B
6
01
A
13
B
31
A
7
01
A
25
B
49
A
8
13
A
37
B
9
01
A
25
A
49
B
10
13
A
37
A
11
01
B
25
A
49
A
12
12
B
37
A
13
01
A
25
B
49
A
14
13
A
36
B
15
01
A
25
A
49
B
16
13
A
37
B
17
01
A
25
A
49
A
18
12
B
31
A
52
A
19
12
B
52
A
20
32
B
21
12
A
32
B
22
32
A
52
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)