Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Wyszyńskiego - Retkińska
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
34
B
4
04
A
5
04
B
34
A
6
04
B
7
04
A
42
B
8
34
A
9
04
B
34
A
10
04
B
34
A
11
04
B
34
A
12
04
B
34
A
13
04
B
34
A
14
04
B
34
A
15
04
B
34
A
54
B
16
34
A
54
B
17
34
A
54
B
18
34
A
54
A
19
34
B
54
A
20
34
A
54
B
21
34
A
22
34
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)