Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Juszczakiewicza - Błonia Łódzkie
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
40
B
4
10
A
5
10
B
40
A
6
10
B
7
10
A
48
B
8
40
A
9
10
B
40
A
10
10
B
40
A
11
10
B
40
A
12
10
B
40
A
13
10
B
40
A
14
10
B
40
A
15
10
B
40
A
16
00
B
40
A
17
00
B
40
A
18
00
B
40
A
19
00
A
40
B
20
00
A
40
A
21
00
B
40
A
22
40
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)