Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Łódzka - Smulska (Konstantynów)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
44
B
4
14
A
5
14
B
44
A
6
14
B
7
14
A
52
B
8
44
A
9
14
B
44
A
10
14
B
44
A
11
14
B
44
A
12
14
B
44
A
13
14
B
44
A
14
14
B
44
A
15
14
B
44
A
16
04
B
44
A
17
04
B
44
A
18
04
B
44
A
19
04
A
44
B
20
04
A
44
A
21
04
B
44
A
22
44
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)