Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Łódzka - Cegielniana Nż (Konstantynów)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
45
B
4
15
A
5
15
B
45
A
6
15
B
7
15
A
53
B
8
45
A
9
15
B
45
A
10
15
B
45
A
11
15
B
45
A
12
15
B
45
A
13
15
B
45
A
14
15
B
45
A
15
15
B
45
A
16
05
B
45
A
17
05
B
45
A
18
05
B
45
A
19
05
A
45
B
20
05
A
45
A
21
05
B
45
A
22
45
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)