Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Łódzka - Szkoła Nż (Konstantynów)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
47
B
4
17
A
5
17
B
47
A
6
17
B
7
17
A
55
B
8
47
A
9
17
B
47
A
10
17
B
47
A
11
17
B
47
A
12
17
B
41
A
13
17
B
47
A
14
17
B
47
A
15
17
B
47
A
16
07
B
47
A
17
07
B
47
A
18
07
B
47
A
19
07
A
47
B
20
07
A
47
A
21
07
B
47
A
22
47
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)