Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Krótka
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
50
B
4
20
A
5
20
B
50
A
6
20
B
7
20
A
58
B
8
50
A
9
20
B
50
A
10
20
B
50
A
11
20
B
50
A
12
20
B
44
A
13
20
B
50
A
14
20
B
50
A
15
20
B
50
A
16
10
B
50
A
17
10
B
50
A
18
10
B
50
A
19
10
A
50
B
20
10
A
50
A
21
10
B
50
A
22
50
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)