Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Jana Pawła II - pl. Kościuszki (Konst.)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
52
B
4
22
A
5
22
B
52
A
6
22
B
7
22
A
8
00
B
52
A
9
22
B
52
A
10
22
B
52
A
11
22
B
52
A
12
22
B
52
A
13
22
B
52
A
14
22
B
52
A
15
22
B
52
A
16
12
B
52
A
17
12
B
52
A
18
12
B
52
A
19
12
A
52
B
20
12
A
52
A
21
12
B
52
A
22
52
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)