Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Jana Pawła II - Daszyńskiego (Konst.)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
53
B
4
23
A
5
23
B
53
A
6
23
B
7
23
A
8
01
B
53
A
9
23
B
53
A
10
23
B
53
A
11
23
B
53
A
12
23
B
53
A
13
23
B
53
A
14
23
B
53
A
15
23
B
53
A
16
13
B
53
A
17
13
B
53
A
18
13
B
53
A
19
13
A
53
B
20
13
A
53
A
21
13
B
53
A
22
53
B
A - Kurs do przystanku pl. Wolności (Konstantynów)
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)