Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Lutomierska - Żabiczki Nż (Konstantynów)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
3
59
B
4
5
29
B
6
29
B
7
8
07
B
9
29
B
10
29
B
11
29
B
12
29
B
13
29
B
14
29
B
15
29
B
16
19
B
17
19
B
18
19
B
19
59
B
20
21
19
B
22
59
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)