Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Lutomierska - Krzywa Nż (Konstantynów)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
00
B
5
30
B
6
30
B
7
8
08
B
9
30
B
10
30
B
11
30
B
12
30
B
13
30
B
14
30
B
15
30
B
16
20
B
17
20
B
18
20
B
19
20
00
B
21
20
B
22
23
00
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)