Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Mirosławice
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
16
B
5
06
B
59
B
6
23
B
47
B
7
59
B
8
9
11
B
10
23
B
11
35
B
12
46
B
13
59
B
14
15
10
B
16
23
B
17
11
B
18
46
B
19
46
B
20
21
06
B
22
06
B
23
26
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)