Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Kilińskiego 66 Nż (Kazimierz)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
15
B
5
45
B
6
45
B
7
8
23
B
9
45
B
10
45
B
11
45
B
12
45
B
13
45
B
14
45
B
15
45
B
16
35
B
17
35
B
18
35
B
19
20
15
B
21
35
B
22
23
15
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)