Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Kilińskiego - Klasztor Nż (Lutomiersk)
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
4
16
B
5
46
B
6
46
B
7
8
24
B
9
46
B
10
46
B
11
46
B
12
46
B
13
46
B
14
46
B
15
46
B
16
36
B
17
36
B
18
36
B
19
20
16
B
21
36
B
22
23
16
B
B - Kurs do przystanku pl. Jana Pawła II (Lutomiersk)