Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Nowe Sady - Zajezdnia MPK
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
0
46
D
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
26
D
20
26
D
21
22
23
26
D
46
D
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady