Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
43
Nowe Sady - Zajezdnia MPK
kierunek:
pl. Wolności (Konstantynów)
0
26
D
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
06
D
22
46
D
23
06
D
D - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady