Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
52
Obywatelska - Jana Pawła II
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
10
52
A
11
12
13
14
15
16
17
18
19
12
A
20
21
22
51
A
23
01
A
11
A
31
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady