Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
52
Paderewskiego - Zaolziańska
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
5
57
6
30
7
00
30
8
00
30
56
9
16
36
56
10
16
36
47
A
56
11
16
36
56
12
16
36
56
13
16
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
16
36
56
17
16
36
56
18
16
36
56
19
07
A
16
36
56
20
16
36
56
21
19
39
59
22
19
36
46
A
23
06
A
26
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady