Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Głowackiego(Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
8
27
B
9
10
47
B
11
12
07
B
13
14
47
B
15
16
27
B
17
18
47
B
19
20
21
07
B
22
23
37
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego