Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Lipiny
kierunek:
Łódź Fabryczna
8
43
B
9
10
11
03
B
12
23
B
13
14
15
03
B
16
43
B
17
18
19
03
B
20
21
23
B
22
23
53
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego