Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Modrzewskiego - Biedronka(Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
8
30
B
9
10
50
B
11
12
10
B
13
14
50
B
15
16
30
B
17
18
50
B
19
20
21
10
B
22
23
40
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego