Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Woj. Polskiego(Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
4
31
B
5
31
B
6
01
B
31
B
51
B
7
11
B
51
B
8
11
B
9
11
B
10
11
11
B
12
13
31
B
14
15
31
B
16
31
B
17
11
B
51
B
18
51
B
19
51
B
20
21
22
21
B
23
41
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego