Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Inflancka - R. Powstańców 1863R.
kierunek:
Łódź Fabryczna
0
26
C
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
54
C
23
16
C
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego