Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Traugutta(Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
4
33
B
5
33
B
6
03
B
33
B
53
B
7
13
B
53
B
8
13
B
9
13
B
10
11
13
B
12
13
33
B
14
15
33
B
16
33
B
17
13
B
53
B
18
53
B
19
53
B
20
21
22
23
B
23
43
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego