Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Traugutta(Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
5
33
B
6
7
53
B
8
9
10
13
B
11
12
33
B
13
14
53
B
15
16
33
B
17
18
53
B
19
20
21
13
B
22
23
43
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego