Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Kościuszki(Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
4
35
B
5
35
B
6
05
B
35
B
55
B
7
15
B
55
B
8
15
B
9
15
B
10
11
15
B
12
13
35
B
14
15
35
B
16
35
B
17
15
B
55
B
18
55
B
19
55
B
20
21
22
25
B
23
45
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego