Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Kościuszki(Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
8
35
B
9
10
55
B
11
12
15
B
13
14
55
B
15
16
35
B
17
18
55
B
19
20
21
15
B
22
23
45
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego