Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Łódzka Nż (Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
4
37
B
5
37
B
6
07
B
37
B
57
B
7
17
B
57
B
8
17
B
9
17
B
10
11
17
B
12
13
37
B
14
15
37
B
16
37
B
17
17
B
57
B
18
57
B
19
57
B
20
21
22
27
B
23
47
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego