Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Łódzka Nż (Brzeziny)
kierunek:
Łódź Fabryczna
5
37
B
6
7
57
B
8
9
10
17
B
11
12
37
B
13
14
57
B
15
16
37
B
17
18
57
B
19
20
21
17
B
22
23
47
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego