Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Paprotnia-Moczydła
kierunek:
Łódź Fabryczna
5
41
B
6
7
8
01
B
9
10
21
B
11
12
41
B
13
14
15
01
B
16
41
B
17
18
19
01
B
20
21
21
B
22
23
51
C
B - Kurs do przystanku Łódź Fabryczna
C - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego