Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Łódź Fabryczna
kierunek:
Nowosolna
4
17
B
32
A
47
A
57
B
5
17
B
27
A
37
B
57
B
6
17
A
37
B
57
B
7
07
A
27
A
37
A
57
B
8
17
A
37
A
57
A
9
07
A
17
A
37
A
57
B
10
17
A
37
A
57
A
11
17
A
37
A
57
A
12
17
B
27
A
37
A
57
A
13
17
A
37
A
47
A
57
A
14
17
B
37
A
47
A
57
A
15
07
A
17
B
37
A
47
B
57
A
16
17
A
27
A
37
B
57
A
17
17
A
37
B
57
A
18
17
A
37
B
57
A
19
17
A
37
A
57
A
20
17
A
37
A
57
A
21
07
B
17
A
37
A
57
A
22
17
A
37
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna