Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Limanowskiego - Mokra
kierunek:
Nowosolna
3
22
B
51
A
4
56
A
5
6
38
A
7
8
9
10
11
12
04
A
13
14
02
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna