Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Limanowskiego - Mokra
kierunek:
Nowosolna
4
11
B
31
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna