Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Limanowskiego - Sierakowskiego
kierunek:
Nowosolna
3
24
B
53
A
4
58
A
5
6
40
A
7
8
9
10
11
12
06
A
13
14
04
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna