Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Limanowskiego - Sierakowskiego
kierunek:
Nowosolna
4
13
B
33
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna