Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Zgierska - Dolna
kierunek:
Nowosolna
3
27
B
56
A
4
5
01
A
6
43
A
7
8
9
10
11
12
09
A
13
14
07
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna