Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Zgierska - Sędziowska
kierunek:
Nowosolna
3
29
B
58
A
4
5
03
A
6
45
A
7
8
9
10
11
12
11
A
13
14
09
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna