Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Julianowska - Zgierska
kierunek:
Nowosolna
3
30
B
59
A
4
5
04
A
6
46
A
7
8
9
10
11
12
12
A
13
14
10
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna