Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Julianowska - Zgierska
kierunek:
Nowosolna
4
19
B
39
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna