Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Inflancka - R. Powstańców 1863R.
kierunek:
Nowosolna
3
34
B
4
03
A
5
08
A
6
50
A
7
8
9
10
11
12
16
A
13
14
14
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna