Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Inflancka - Marysińska
kierunek:
Nowosolna
3
36
B
4
05
A
5
10
A
6
52
A
7
8
9
10
11
12
18
A
13
14
16
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna