Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Inflancka - Marysińska
kierunek:
Nowosolna
4
24
B
44
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna