Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Inflancka - Zagajnikowa
kierunek:
Nowosolna
3
38
B
4
07
A
5
12
A
6
54
A
7
8
9
10
11
12
20
A
13
14
18
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna