Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Narutowicza - pl. Dąbrowskiego
kierunek:
Nowosolna
4
21
B
36
A
51
A
5
01
B
21
B
31
A
41
B
6
01
B
21
A
41
B
7
01
B
11
A
31
A
41
A
8
01
B
21
A
41
A
9
01
A
11
A
21
A
41
A
10
01
B
21
A
41
A
11
01
A
21
A
41
A
12
01
A
21
B
31
A
41
A
13
01
A
21
A
41
A
51
A
14
01
A
21
B
41
A
51
A
15
01
A
11
A
21
B
41
A
51
B
16
01
A
21
A
31
A
41
B
17
01
A
21
A
41
B
18
01
A
21
A
41
B
19
01
A
21
A
41
A
20
01
A
21
A
41
A
21
01
A
11
B
21
A
41
A
22
01
A
21
A
41
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna